
Гірка пластикова 3 м, спуск для дитячого майданчика, гірка водна
- В наличии
4 990 ₴
Горка для детей 3 м.
Гірка для дітей!
Виготовлена з міцних матеріалів!
Ми хотіли б представити вам абсолютно нову гірку - горку для дітей 3 м гірку для дитячих майданчиків
Гірка виробляється в Європейському Союзі відповідно до найвищих стандартів безпеки та якості, що підтверджується відповідними випробуваннями та сертифікатами: CE і GS/TUV, сумісних з EN 71-1.
Високі бічні крила гарантують безпеку дітей.
Він виготовлений із високоякісного пластику — HDPE — поліетилен високої щільності загартовування.
Це матеріал, що утворює ідеальне поєднання твердості, жорсткості, стійкості до утворення тріщин і несприятливих погодних умов. Не знебарвлюється під впливом сонячного світла.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Гірка для спуску може бути встановлена в різних структурах на дитячому майданчику, а також самостійно. Спуск дуже легко встановити, він має стабільну базу.
- гірка 2,5 м встановлення на висоту 115-125 см,
- гірка 3 метри встановлюється на висоті 145-155 см.
Можна під'єднати садовий шланг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KBT |
| Страна производитель | Бельгия |
| Максимально допустимая нагрузка | 70 кг |
| Материал | Пластик |
| Минимальный возраст ребенка | 2 лет |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Состояние | Новое |
| Тип | Горка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Длина | 3 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина спуска | 3 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота спуска | 150 см |
- Цена: 4 990 ₴





