
Плоский анкер для бетонування Split KBT
- Нет в наличии
- Код: 830.003.010.001
76 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плоский анкер для бетонування Split призначений для кріплення в землі дерев'яних ігрових конструкцій. Анкер має бути забетонований.
Розміри 300 х 30 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр анкера | 30 мм |
| Длина анкера | 300 мм |
| Материал анкера | Сталь |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Тип анкера | Анкер-клин |
- Цена: 76 ₴
