
Карусель із порошковим покриттям Viento KBT
- Нет в наличии
- Код: 280.001.001.001
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Карусель Viento KBT, призначений для дітей від 3 років має конструкцію з оцинкованої сталі з зеленим порошковим покриттям . Він обладнаний двома невеликими сидіннями и центральним колесом з HDPE пластику. Отже, ваші діти зможуть повертати турнікет, не встаючи з місця. Його алюмінієва платформа також нековзна для більшої безпеки.
Цей дитячий турнікет простий у встановленні, має висоту 81,3 см и діаметр 1,50 м . У ньому використовується механізм обертання, обладнаний підшипниками чудової якості, що не потребують спеціального обслуговування.
| Матеріал | Неіржавка сталь, алюміній і HDPE пластик. |
| Популярне ім'я | Турнікет з поцинкованої сталі з порошковим покриттям Green Viento. |
| Вага | 105 кг |
| Рекомендований вік | Від 3 років |
| Ширина | ⁇ 150 см |
| Висота | 81,3 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Материал | Металл |
| Минимальный возраст ребенка | 3 лет |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карусель |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: Цену уточняйте



