
Карусель із порошковим покриттям Polka KBT
- Нет в наличии
- Код: 280.021.001.001
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Карусель Polka KBT, призначений для дітей від 3 років має конструкцію з оцинкованої сталі з зеленим порошковим покриттям . Він обладнаний двома невеликими сидіннями и центральним колесом з HDPE пластику. Отже, ваші діти зможуть повертати турнікет, не встаючи з місця. Його алюмінієва платформа також нековзна для більшої безпеки. У ньому використовується механізм обертання, обладнаний підшипниками чудової якості, що не потребують спеціального обслуговування.
| Матеріал | Неіржавка сталь, алюміній і HDPE пластик. |
| Популярне ім'я | Турнікет з поцинкованої сталі з порошковим покриттям Polka. |
| Вага | 75 кг |
| Рекомендований вік | Від 3 років |
| Ширина | ⁇ 150 см |
| Висота | 102 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Минимальный возраст ребенка | 3 |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Тип | Карусель |
- Цена: Цену уточняйте



