
Карусель Viento KBT з неіржавкої сталі
- Нет в наличии
- Код: 280.011.001.001
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Карусель Viento KBT з неіржавкої сталі з алюмінієм и деревини листяної тканини , дуже стійкі матеріали ідеально підходять для використання на Просто неба. Він має міцну конструкцію з неіржавкої сталі діаметром 1,50 м, яка містить нековзну алюмінієву платформу , два сидіння и центральне дерев'яні кермове колесо . Це дасть змогу вашим дітям повертати турнікет, не встаючи з місця, для більшої безпеки.
Призначений для дітей від 3 років . Він відповідає чинним європейським стандартам і підходить для комерційного або громадського використання . Він простий у встановленні та постачається з механізмом обертання, підшипники якого дуже добре виготовлені та не вимагають обслуговування.
| Матеріал | Неіржавка сталь, алюміній і деревина листяниці |
| Популярне ім'я | Карусель Viento з неіржавкої сталі та листяної тканини |
| Вага | 105 кг |
| Рекомендований вік | Від 3 років |
| Ширина | ⁇ 150 см |
| Висота | 81,3 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Материал | Металл |
| Минимальный возраст ребенка | 3 лет |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карусель |
- Цена: Цену уточняйте



