
Карусель Polka KBT з неіржавкої сталі
- Нет в наличии
- Код: 280.031.001.001
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Карусель Polka KBT з неіржавкої сталі з алюмінієм , дуже стійкі матеріали ідеально підходять для використання на Просто неба. Він має міцну конструкцію з неіржавкої сталі діаметром 1,50 м, яка містить нековзну алюмінієву платформи . Це дасть змогу вашим дітям повертати турнікет, не встаючи з місця, для більшої безпеки.
Призначений для дітей від 3 років . Він відповідає чинним європейським стандартам і підходить для комерційного або громадського використання . Він простий у встановленні та постачається з механізмом обертання, підшипники якого дуже добре виготовлені та не вимагають обслуговування.
| Матеріал | Неіржавка сталь, алюміній |
| Популярне ім'я | Карусель Polka з неіржавкої сталі |
| Вага | 75 кг |
| Рекомендований вік | Від 3 років |
| Ширина | ⁇ 150 см |
| Висота | 102 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КВТ |
| Страна производитель | Бельгия |
| Материал | Металл |
| Минимальный возраст ребенка | 3 лет |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Состояние | Новое |
| Тип | Карусель |
- Цена: Цену уточняйте



