
Гірка спуск 2.30 м reX для дітей КВТ, висота 1.20 м, Білий
- Нет в наличии
- Код: 416.012.014.001
3 990 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гірка спуск 2.30 м reX для дітей КВТ, висота 1.20 м, має чудову ковзну поверхню завдяки унікальній хвилястій конструкції.
Дитяча гірка виготовлена з суцільнолитого пластику, стійкого до перепадів температур. Міцність дає змогу витримувати навантаження до 70 кг. Може використовуватися як гірка для дитячого майданчика, так і окремо. Є відвід для під'єднання води, щоб перетворити спуск на водяну гірку.
Характеристики:
- Розміри: 228х50 см.
- Висота встановлення: 1.2 м.
- Ширина гірки: 49см.
- Ширина між бортами: 34 см.
- Матеріал: литий пластик.
- Колір: Білий
- Вага: 7 кг.
- Сертифікат якості: TUV.
Купити гірку для саду в нашому магазині — чудове рішення, щоб тішити дітей ціле літо.
Гірка КВТ "reX" 2.30 м, висота 1.20 м, Білий Код: 416.012.014.001| Тип | Горки |
| Розміри | 228х50 см |
| Висота | 120 см |
| Макс.н авантаження | 70 кг |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 2 роки |

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KBT |
| Страна производитель | Бельгия |
| Максимально допустимая нагрузка | 70 кг |
| Материал | Пластик |
| Минимальный возраст ребенка | 2 лет |
| Наличие крышки | Нет |
| Размещение | На улице |
| Состояние | Новое |
| Тип | Горка |
| Цвет | Белый |
- Цена: 3 990 ₴






