
Туристичний килимок Meteor Eva Delfin
- В наличии
- Код: 44537
299 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Метеорні килимки вже багато років задовольняють навіть найвибагливіших туристів. Представлена модель виготовлена з м'якого EVA поролону, завдяки якому килимок для сну легкий та гнучкий. Він також характеризується відмінною стійкістю до низьких температур і довговічністю вище за середнє – має мало стирання. Структура невеликих закритих осередків забезпечує хороші ізоляційні властивості, спальний килимок не вбирає воду і таким чином не збільшує свою вагу. Правильно підібрана товщина гарантує комфортний відпочинок. Крім того, спальний килимок не деформується під тиском. Спеціальні компресійні ремені полегшують зберігання та транспортування згорнутого спального килимка. Властивості: ЛЕГКА ВАГА - спальний килимок легкий, тому він не додає додаткового навантаження на ваш багаж. КОМПРЕСІЙНІ РЕМНІ – постійно прикріплені, вони полегшують транспортування та зберігання згорнутої поролонової прокладки. 180x50x1 см - розміри, що забезпечують комфортний відпочинок. СТІЙКІСТЬ ДО ПОШКОДЖЕННЯ - структура невеликих закритих осередків робить спальний килимок дуже міцним і мало зношується. ВОДОЗАХИСНИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ ШАР - відбиває тепло, забезпечення додаткового теплового комфорту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meteor |
| Тип коврика | Каремат |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Толщина | 10 мм |
| Цвет | Голубой |
| Вес | 500 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 299 ₴




