
Бігова доріжка inSPORTline Sprynkl
- Нет в наличии
- Код: INS5547
13 500 ₴
Магнітна бігова доріжка inSPORTline Sprynkl
Магнітна бігова доріжка inSPORTline Sprynkl – це універсальний пристрій, що не потребує підключення до електромережі. Бігова доріжка має 8 рівнів регулювання навантаження , а також LCD-дисплей, що легко читається з комп'ютером, який показує такі параметри як: кількість спалених калорій, пульс, час, швидкість, відстань та інші.
Бігову доріжку inSPORTline Sprynkl з магнітним механізмом можна легко скласти, а завдяки колесам, її можна легко транспортувати в будь-яке місце. Завдяки механізму складання, бігову доріжку можна заховати у шафу або під ліжком. Більше того, бігова доріжка пропонує оптимальні умови для фітнес-тренування. Завдяки механічному приводу, ви можете самі регулювати швидкість до такої, якою потрібно.
Черговими перевагами бігової доріжки є її тиха робота, мала вага та конкурентна ціна, як і висока якість виконання.
Технічні характеристики
- Безмоторна доріжка з магнітним навантаженням
- 8 рівнів навантаження
- Можливість швидкого збирання для економії місця
- Просте та інтуїтивне управління
- Бічні щаблі безпеки з нековзним покриттям
- Ручка з м'якого матеріалу
- Колеса для зручного транспортування бігової доріжки
- Комп'ютер із LCD дисплеєм
- Допустиме навантаження: 100 кг
- Маховик: 3 кг
- Вага: 28 кг
- Категорія HC (Стандарт EN957) для домашнього використання
Розміри
- Довжина: 151 см
- Ширина: 65 см
- Висота 137 см
- Довжина: 138 см
- Ширина: 65 см
- Висота 129 см
- Довжина: 105 см
- Ширина: 37 см
Показ дисплея
- Автоматичне сканування
- Час
- Швидкість
- Дистанція
- Калорії
- Вимірювання пульсу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Особенности | Транспортировочные ролики |
| Назначение | Домашнее |
| Пользовательские характеристики | |
| Аварійне гальмо | Нет |
| Амортизация | Без амортизатора |
| Аудіовихід | Нет |
| Вес | 30 000 |
| Вес (кг) | 30 000 |
| Висота у робочому вигляді | 137 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчики пульса в ручках | Да |
| Дисплей | LCD дисплей |
| Довжина бігового полотна, см | 105 х 37 см |
| Довжина кроку | 105 см |
| Довжина у розкладеному стані | 151 см |
| Длина в сложенном состоянии | 55 см |
| Питание | 2 батареї АА |
| Зміна кутів нахилу | 0-9% |
| Класс | H (EN957) |
| Конструкция | Складні |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Количество программ | 1 шт. |
| Максимальный вес пользователя | 100 |
| Максимальна потужність двигуна | 0 км |
| Максимальная скорость | 0 км/год |
| Минимальная скорость | 0 км/год |
| Показання дисплея | Кількість соженных калорій, пульс, час, швидкість, зростання та ін |
| Мощность двигателя | 0 к.с. |
| Приймач нагрудного ременя | чистий. ..net |
| Програма HRC | Нет |
| Підставка для аксесуарів | Нет |
| Регулировка угла наклона | 9 |
| Розмір бігового полотна | 105 х 37 см |
| Розміри в робочому вигляді | 151 х 65 х 137 см |
| Розміри в складеному вигляді | 138 х 65 х 129 см |
| Система амортизации | Без амортизації |
| Система вирівнювання | Нет |
| Термін поставки | 1 |
| Тип | Магнитный |
| Транспортувальні ролики | Да |
| Тримач для пляшки | чистий |
| Ширина бігового полотна | 37 см |
| Ширина в робочому виді | 65 см |
- Цена: 13 500 ₴





