
Реабілітаційний міні-вело-тренажер inSPORTline Pynero
- Нет в наличии
- Код: INS20221
2 499 ₴
Mini-Velo Trainer inSPORTline Pynero
Mini-Velo-Trainer inSPORTline Pynero - це легкий і простий тренажер, який дозволяє тренувати руки і ноги. Незважаючи на крутіння педалей, ви також можете покласти руки, спину та верхню частину хребта . Комп’ютер з одним вікном показує такі щоденні тренування: калорії, калорії та калорії . Ви можете крутити педалі як вперед, так і назад, діючи різними групами мишей. Напрямлення обертання педалі не впливає на дані тренування.
Використовуючи ручку регулювання з ручним управлінням (которую ви або затягуєте, або слабляєте), ви можете те налагодити протидію ремня теренажера у відповідності з ашими порціями. Антиколізійні ніжки забезпечують стійкість, а ергономічні педалі / ручки забезпечують комфорт ортного тренажера. Міні-тренажер Pynero підходить людям з обмеженими фізичними можливостями, порушеннями рівноправності або людям з проблемами, викликаними низькою підйомністю тіла.
характеристики
- Вес маховика: 1,50 кг
- Назва премії: немає
- Регулювання сопротивления: ручна
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Система тертя: тертя (Remen)
- Велоергометр: сітка
- Уровни сопротивления: плаваюче регулювання
- Датчики пульсу на правило: net
- компенсація дисбалансу поля
- Транспортні колеса: сітка
- Вага: 4,50 кг
- Джерело живлення: батарейки (1x AAA, в комплекті)
- Максимальна висота півколеса: без обмежень
- Категорія: побутове використання
Размеры
- Длина: 40 см
- Ширина: 34,5 см
- Висота: 30 см
Коротко про міні-тренажер inSPORTline Pynero:

Видаліть руки і ноги
Цей тренажер дозволить вам тренувати ноги, руки, спину і хребет.

ергономічні педалі / ручки
Ви можете крутити педалі як вперед, так і назад, діючи різними групами мишей.

Работа с одной кнопкой
На екрані відображаються оберти, тренування та калорії.
плаваюче регулювання
Повертаючи ручку регулювання, ви можете відрегулювати сопротивление в сооОТветствии з ашими порціями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5300 |
| Вес маховика | 1,50 кг |
| Вес (кг) | 5300 |
| Высота | Необмежений |
| Гарантія | 12 місяців |
| Датчики пульса в ручках | Нет |
| Дисплей | Да |
| Питание | Акумулятори |
| Категорія гарантії | додому |
| Класс | Реабілітація |
| Компенсатори нерівності поверхності | Нет |
| Конструкция | Портативний |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Показання дисплея | Тренування, тренування, спалені калорії |
| Регулювання навантаження | Ручна |
| Розміри | 40 х 34,5 х 30 см |
| Рівні навантаження | Плавне регулювання |
| Термін поставки | 1 |
| Тип | Механический |
| Транспортувальні ролики | Нет |
| теги | мініНітренажер |
- Цена: 2 499 ₴






