
Стіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, чорний
- В наличии
- Код: 6927595763421
1 680 ₴
+380 (99) 723-51-03
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г |
| Высота | 52 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Длина | 75 см м |
| Материал | тканина Оксфорд 1680D |
| Размер | 75х55х52 см |
| Тип | Мебель |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см м |
- Цена: 1 680 ₴





