
Килимок для пікніку з малюнком Naturehike NH19D024-Z 200 х 180 cм
- Нет в наличии
- Код: 6927595747568
1 320 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис килимка Naturehike C042 200 х 180 см NH19D024-Z життя в кемпінгу:
Килимок виготовлений з поліестеру, нижній шар килимка укріплений, що захищає його від пошкоджень. Килимок можна прати в пральній машині. Килимок в яскравому принті стильний і зручний для відпочинку в парку або на пляжі.
- Вага: 1.2 кг
- Розмір в упаковці: 40x13 см
- Розмір: 180x200 см
- Матеріал: Polyester
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантия | 12 місяців |
| Размер | 180x200 см |
| Размер в сложенном состоянии | 40 х 13 см |
| Тип | Килимки |
| Тип товара | Товари для туризму |
- Цена: 1 320 ₴




