
Мобильный инвертор Green Cell 12V 230V 1500W/3000W (INV22) Чистый синус
- Нет в наличии
- Код: INV22
5 799 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна розетка - автомобільний перетворювач - це пристрій, який дозволяє використовувати електроприлади де б ви не знаходилися, навіть далеко від домашнього джерела живлення. Універсальність - інвертор Green Cell має не тільки розетки, до яких можна підключати електричні пристрої , а й USB-порт для зарядки невеликих гаджетів , таких як смартфон або планшет
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Green Cell |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3400г |
| Входное напряжение | 12V |
| Выходное напряжение | 230V В |
| Габаритные размеры | 312x178x78 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Количество сетевых розеток | 2шт |
| Полезная мощность | 1500W |
| Порты USB | 1шт |
| Синусоида | Чистая |
| Штрих-код | 5903317228387 |
- Цена: 5 799 ₴

