
Ліжко-будиночок для дитини Bella 180x80
- Нет в наличии
- Код: 14522_180x80
5 788 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко Bella характеризується простотою дизайну на основі натуральної сосни. Сучасна форма меблів означає, що дитина може легко розвивати свої творчі здібності в інтер’єрі, оформленому таким чином. Ліжко у формі будиночка підкорило серця наймолодших, ставши одним із найпопулярніших проектів дизайну інтер’єру. Низька конструкція ліжка-будиночка спонукає дитину самостійно пізнавати навколишнє, допомагаючи їй вчитися та розвиватися. Ліжко виготовлено з натуральної FSC-сертифікованої сосни. Ліжко доступне в 3 розмірах. Щоб урізноманітнити декор, ліжко Bella доступне в кольорах натурального дерева та у білому лакованому варіанті. У комплект входить гнучкий каркас Flex. Двостороннє полімерне покриття виготовлене з багатошарово склеєних березових ламелей, профільованих у легку дугу, що підвищує комфорт і еластичність матраца. Ламелі забезпечують належну підтримку та вентиляцію матраца. Вони кріпляться синтетичними високоміцними ременями, які гарантують їх рівномірний і міцний розподіл на каркасі ліжка. Для інтуїтивно зрозумілого та зручного складання ліжко постачається з ілюстрованими інструкціями. Інформація про продукт: зроблено в Польщі доступно в 3 розмірах доступно в 2 варіантах кольору натуральна сосна гнучкий каркас Flex із березових ламелей максимальне навантаження до 100 кг матрац не входить у комплект чистити м’якою тканиною уникати жорстких губок і сильних миючих засобів хімічнесамоутворення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kocot Kids |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 |
| Висота ніжки | 6 см |
| Выполнение | Натуральне соснове дерево |
| Высота | 145 / 145 / 149,2 см |
| Длина | 168 / 188 / 208 см м |
| Длина спального места | 160 / 180 / 200 см см |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Размер | 180x80 |
| Ширина | 88,5 / 88,5 / 98,5 см м |
| Ширина спального места | 80 / 80 / 90 см см |
- Цена: 5 788 ₴



