
Стілець "Бурміс" Кабо-Верде
- Готово к отправке
- Код: 4010076
2 441 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дана модель стільців, завдяки сучасному дизайну та лаконічності, чудово впишеться у будь-який сучасний інтер'єр кухні, вітальні, ресторану, кафе, арт-галереї та інших просторів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitan |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6.1 |
| Висота, мм | 845 |
| Довжина, мм | 350 |
| Дополнительная информация | Висота до сидіння 461 мм |
| Допустиме навантаження, кг | 120 |
| Каркас | Профільна труба 25х25х1, 2 мм Товщина стінки 1.2 мм, з полімерним покриттям |
| Цвет | Кабо-Верде |
| Материал изготовления | Ламінована плита ДСП: сидіння 350х350х16 мм, спинка 200х290х16 мм |
| Новинка | Да |
| Об'єм, м3 | 0.168 |
| Розміри | Габарити (ДхШхВ): 350х350х845 мм, габарити упаковки: 460х380х960 |
| Товщина металу, мм | 1.2 |
| Ширина, мм | 350 |
- Цена: 2 441 ₴

