
Підставка металева під квіти "Юкка", біла, натуральне дерево
- Нет в наличии
- Код: 4010379
1 345 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка металева під квіти "Юкка" - це стильний та елегантний аксесуар, який привнесе атмосферу природи та гармонії у ваш простір. Квіти – елемент створення затишку та краси у вашому будинку. З нашими підставками для квітів, більше не доведеться шукати вільне підвіконня для нової квітки. Стильний дизайн Лофт ідеально впишеться в будь-яку оселю. Каркас виконаний в білому кольорі , основа з натурального дерева має квадратну форму. Можна комбінувати з іншими підставками,і отримати неперевершену композицію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitan |
| Цвет | Белый |
| Тип | Подставка |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 |
| Дополнительная информация | Конструкція не розбірна |
| Каркас | Металевий профіль: 10/10 мм |
| Материал изготовления | Натуральне дерево, товщина 20 мм |
| Об'єм, м3 | 0.047 |
| Розміри | Висота: 500 мм; Габарити упаковки: 300/300/520 мм |
- Цена: 1 345 ₴

