
Підставка металева під квіти "Мирт", біла, натуральне дерево
- Готово к отправке
- Код: 4010359
1 040 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка металева під квіти "Мирт" - це елегантний та витончений аксесуар, який привнесе нотку свіжості у ваш інтер'єр. Квіти – елемент створення затишку та краси у вашому будинку. З нашими підставками для квітів, більше не доведеться шукати вільне підвіконня для нової квітки. Завдяки високій металевій підставці, ви зможете розмістити квіти у будь-якому куточку вашого будинку. Каркас виконаний в білому кольорі, основа з натурального дерева має круглу форму. Можна комбінувати з низькими підставками,і отримати неперевершену композицію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitan |
| Цвет | Белый |
| Тип | Подставка |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2 |
| Дополнительная информация | Конструкція не розбірна |
| Каркас | Металевий профіль 10/10 мм |
| Материал изготовления | Натуральне дерево, товщина 20 мм |
| Об'єм, м3 | 0.055 |
| Розміри | Висота/діаметр: 560/300 мм |
- Цена: 1 040 ₴

