
Підставка металева під квіти "Драцена", біла, натуральне дерево
- Нет в наличии
- Код: 4010354
1 208 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка металева під квіти "Драцена" - це елегантний та стійкий аксесуар, який додасть вишуканості вашому інтер'єру. Квіти – елемент створення затишку та краси у вашому будинку. З нашими підставками для квітів, більше не доведеться шукати вільне підвіконня для нової квітки. Завдяки високій металевій підставці, ви зможете розмістити квіти у будь-якому куточку вашого будинку. Каркас виконаний в білому кольорі, основа з натурального дерева квадратної форми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitan |
| Цвет | Белый |
| Тип | Подставка |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.4 |
| Дополнительная информация | Конструкція не розбірна |
| Каркас | Металевий профіль: 10/10 мм |
| Материал изготовления | Натуральне дерево, товщина 20 мм |
| Об'єм, м3 | 0.029 |
| Розміри | Висота: 700 мм; Габарити упаковки (Д/Ш/В): 200/200/720 мм |
- Цена: 1 208 ₴

