
Підставка металева під квіти "Вашингтонія", графіт, натуральне дерево
- Нет в наличии
- Код: 4010351
981 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка металева під квіти "Вашингтонія" - це елегантний та стильний аксесуар для вашого інтер'єру, який додає легкість та свіжість.Квіти – елемент створення затишку та краси у вашому будинку. З нашими підставками для квітів, більше не доведеться шукати вільне підвіконня для нової квітки. Завдяки металевій підставці, ви зможете розмістити квіти у будь-якому куточку вашого будинку. Каркас виконаний в кольорі графіт, елементи натурального дерева, використані у дизайні, надають підставці неповторний характер та природну привабливість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitan |
| Тип | Подставка |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.9 |
| Дополнительная информация | Конструкція не розбірна |
| Каркас | Металевий профіль: 10/10 мм |
| Цвет | Графит |
| Материал изготовления | Натуральне дерево, 20 мм |
| Об'єм, м3 | 0.035 |
| Розміри | Висота/діаметр: 350/300 мм; Габарити упаковки (Д/Ш/В): 315/315/360 мм |
- Цена: 981 ₴


