
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 5 кг
- В наличии
- Код: 12710
764 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Диск чавунний inSPORTline Hamerton 5 кг з діаметром внутрішнього отвору 30 мм — це високоякісне навантаження для дисків діаметром 30 мм. Спеціальне покриття захищає плиту від зносу і можливої корозії. Плита виготовлена з якісного чавуну з тривалим терміном служби. Є практичні ручки для кращої керованості. Всі ці атрибути роблять пластини inSPORTline Hamerton популярною, а також невід'ємною частиною кожного тренажерного залу.


Технічний опис:
- Виготовлений з якісного чавуну
- Для грифів діаметром 30 мм
- Зносостійке покриття
- Можна використовувати самостійно як гантель
- Матеріал: чавун
- Діаметр диска: 22 см
- Ширина диска: 3 см
- Діаметр отвору: 30 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Внутрішній діаметр отвору | 30 мм |
| Диаметр диска | 220 мм |
| Класс | для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Покрытие | Краска |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Диск |
| Толщина | 30 мм |
- Цена: 764 ₴

