
Ракетка для настільного тенісу Cornilleau PERFORM 800, чорно-червона
- В наличии
- Код: 386753
2 856 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.jpg)
Завдяки накладці DYNACELL і динамічній основі, ракетка Cornilleau PERFORM 800 створена для атакуючих гравців. Використовувані технології AERO і OFC забезпечують відмінний контроль і дуже хороший контакт. Спеціальна конструкція ручки гарантує постійну траєкторію і контроль обертання при кожному ударі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Довжина: 15,3 см
- Ширина: 25,6 см
- Висота: 0,22 см
- Вага продукту: 0,25 кг
- Швидкість: 8
- Обертання: 8
- Контроль: 7
- Товщина накладки: 1,8 мм
- Накладка: ITTF 5*
- Технологія: AERO, OFC, DYNACELL
- Ручка: увігнута
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ:
- ЕФЕКТИВНІСТЬ: 5-шарова основа ракетки гарантує чудове відчуття та швидкість гри
- ТОЧНІСТЬ І ОБРЕРТАННЯ: 5-зіркова накладка ITTF забезпечує точність і повний контроль обертання
- ШВИДКІСТЬ: Накладка товщиною 1,8 мм, створена за інноваційними технологіями, забезпечує надійну швидкість гри
- AERO: Концепція aero soft забезпечує оптимальну передачу ударної хвилі, що виникає від удару м'яча, до ручки. Сенсорна система ручки миттєво обробляє це відчуття, забезпечуючи миттєву ідеальну відповідь.
- DYNACELL: Ця оптимізація структури підкладки є ключем до абсолютно нового рівня передачі енергії.
- КОНЦЕПЦІЯ OPTI FEEL: деревні волокна кожного шару основи спрямовані перпендикулярно один до одного, що значно підвищує стійкість. Система OFC забезпечує максимальне відчуття та пряме підвищення контролю та точності.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cornilleau |
| Класс | Полупрофессиональный |
| Цвет | Черно-красный |
| Материал | Дерево |
| Тип | Ракетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,3 кг |
| Довжина, см | 15,3 см |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник | Франція |
| Термін доставки | В наявності |
| Товщина, см | 0,2 см |
| Форма ручки | увігнута |
| Ширина, см | 25,6 см |
- Цена: 2 856 ₴






