
Чохол для ракетки Cornilleau 201450, чорно-сірий
- Нет в наличии
- Код: 3222762014508
1 056 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний чохол для ракетки і 3 м'ячів. Він був спеціально розроблений для захисту обладнання від пошкоджень під час транспортування. Виготовлений з поліестеру, всередині покритий губкою, яка забезпечує належний захист. Завдяки чохлу Cornilleau ви можете сміливо брати улюблену ракетку куди завгодно.
Чи плануєте ви подорожі, під час яких будете грати в настільний теніс? Чохол стане в нагоді як під час подорожі так і вдома, щоб захистити ракетку від пилу і зберегти весь набір в одному місці.

Характеристики:
- Довжина: 30 см
- Ширина: 19 см
- Висота: 4 см
- Вага продукту: 0,96 кг
- Матеріал: поліестер, губка (всередині бічних стінок)
- Кількість кишень: 2 (для ракеток і м'ячів)
- Розміри: 30 x 19 x 4 см (Д x Ш x В)
- Колір: чорно-сірий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cornilleau |
| Тип | Чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1 кг |
| Висота, см | 4 см |
| Довжина, см | 30 см |
| Цвет | чорно-сірий |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник | Франція |
| Материал | Полиэстер |
| Термін доставки | В наявності |
| Товщина, см | 4 см |
| Ширина, см | 19 см |
- Цена: 1 056 ₴



