
Дошка надувна для плавання Bestway 42046 помаранчева, 114 x 46 см
- В наличии
- Код: DM-42046-04
404 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плотики для плавання Bestway
Плавальний плотик Bestway - це невелика плавуча платформа, яка частіше всього використовується для купання або засмаги на воді. Має ряд відмінностей від матраців для купання, зокрема, плотики для купання частіше мають напівжорстку або жорстку конструкцію, а також більший розмір, ніж матрац для купання.

Дошка для плавання Bestway має низку незаперечних позитивних якостей, таких як:
- мобільність, компактність — надувний плотик для купання Bestway оперативно надувається та здувається, особливо при використанні спеціальних електричних насосів, а у зібраному вигляді займає мало локації,
- безпека,
- надійність — плотики Bestway виготовляються з якісних складів з полімерних матеріалів, які забезпечують тривалу службу та високі експлуатаційні характеристики,
- можливість поєднання з цілим переліком видів спорту на воді та дозвілля,
- відмінне поєднання ціни та якості.

Характеристики:
- Торгова марка Bestway
- Категорія Розваги надувні
- Матеріал ПВХ
- Розмір упаковки 20 х 19,5 х 4 см
- Вік 3-6 років
- Вага 0,45 кг
- Розмір 114 х 46 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,43 кг |
| Довжина, см | 114 см |
| Цвет | Оранжевый |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | дошка надувна |
| Ширина, см | 46 см |
- Цена: 404 ₴






