
Набір футбольний надувний для басейну Bestawy 52123, 137 x 66 см
- Нет в наличии
- Код: DM-52123
649 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Влаштовуйте командні змагання за допомогою надувної брами для поло Bestway. Надувні ворота для поло Bestway чудово підходять любителям активного відпочинку на воді. Основа забезпечує підвищену міцність та зносостійкість даної моделі. Конструкція дуже швидко надується і так само швидко здувається.

Надувний ігровий центр Water Polo Frame
У наборі:
- надувні ворота з нейлоновою сіткою.
- надувний м'яч.
- Розміри воріт: 137 х 71 х 64 см
- Матеріал: високоякісний вініл 0,27 мм
- Відповідає вимогам безпеки та стандартам якості продукції.
- Для дітей віком від 3-х років

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,73 кг |
| Висота, см | 64 см |
| Довжина, см | 137 см |
| Цвет | синьо-жовтий |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | гра для басейну |
| Ширина, см | 71 см |
- Цена: 649 ₴






