
Сонячне накриття для басейну INTEX 28010 244 см
- В наличии
- Код: DM-28010
694 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
.jpg)
Сонячне покриття для басейнів 244 см INTEX 28010
- Накриття для надувних та каркасних басейнів марки Intex діаметром 206 см.
- Накриття використовує сонячну енергію для нагрівання та підтримки температури води в басейні.
.jpg)
Переваги обкладинки:
• Завдяки сонячній енергії допомагає нагрівати та підтримувати температуру води
• Просте у використанні
.jpg)
Технічні дані:
• Застосування: Надувний та каркасний басейн діаметром 244 см
• Розміри: 206 см
• Товщина: 110 г/м2
• Вага: 0,8 кг
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,8 кг |
| Довжина, см | 206 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сонячне накриття |
| Ширина, см | 206 см |
- Цена: 694 ₴


