
Сонячне накриття для басейну Bestway 58060 244 см
- В наличии
- Код: DM-58060
443 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сонячне накриття для басейну Bestway 58060 244 см — чудовий спосіб підтримувати воду в басейні теплою. Спеціальна конструкція зменшує ефект втрати тепла від води, що нагрівається сонцем. У комплект входить зручний мішок для зберігання.

Технічні дані :
- Призначення: каркасні басейни 244 см
- Діаметр кришки: 210 см
- Сумка для зберігання: так
- Вага: 0,7 кг
- Розміри упаковки: 30 x 40 x 9 см

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,7 кг |
| Довжина, см | 244 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | сонячне накриття |
| Ширина, см | 244 см |
- Цена: 443 ₴


