
Крісло надувне з ручками і тримачами для напоїв Bestway 43118 блакитне, 152 x 99 см
- В наличии
- Код: DM-43118-01
543 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
(19).jpg)
Крісло надувне з ручками та тримачами для напоїв Bestway 43118 блакитне, 152 x 99 см
Надувне крісло для плавання Bestway - це великий надувний матрац зі зручним сидінням.
Великі розміри дозволять відпочити біля моря чи озера, а привабливі кольори виділять вас із натовпу. Має велику плавучість - 90 кг
.jpg)
Дві міцні ручки забезпечують більшу стабільність, роблячи наш відпочинок без стресу, і водночас практичні, особливо під час перенесення матраца.
Основні особливості:
- красиві літні кольори
- дві міцні ручки
- два підстаканники
- ремонтний патч включений
- 2 повітряні камери
.jpg)
Технічні дані:
- Розміри: 152 х 99 см
- Матеріал: ПВХ
- Плавучість: 90 кг
- Вага: 1 кг
- Розміри (см) 152x99
- Рекомендований вік 14+
- Товщина ПВХ (мм) 0,23
- Повітряні камери 2
- Вага (кг) 0,97
- Максимальне навантаження (кг) 90
.jpg)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1 кг |
| Довжина, см | 155 см |
| Цвет | Голубой |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | крісло надувне |
| Ширина, см | 99 см |
- Цена: 543 ₴


