
Іграшка-неваляшка надувна "Динозавр" Intex 44669, 94 x 61 см - жовто-червона
- Нет в наличии
- Код: DM-44669-05
382 ₴
+380 (99) 723-51-03
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надувна боксерська груша Intex. Нехай ваша дитина чудово розважається та використовує свою енергію творчо.
Ця іграшка від Intex подарує вашим малюкам багато радісних моментів. Просто надуйте іграшку та налийте води в нижню ємність. Щоразу, коли по виробу вдаряють, він повертається у попереднє положення.
Не хвилюйтеся, що діти його пошкодять! Іграшка виготовлена з міцного вінілу.
.jpg)
Основні характеристики:
- красиві кольори
- привабливі візерунки тварин
- водонаповнена основа для стійкості
.jpg)
Технічні дані:
- Розміри динозавра: 94 x 61 см
- Матеріал: ПВХ
- Вага: 0,32 кг
- Товщина ПВХ: 0,20 та 0,30 мм (основа)
- Рекомендований вік: від 3 років
Технічні дані
- Розміри (см) 97 x 61 дельфін
- 94 x 91 динозавр
- 98 x 44 тигр
- Товщина ПВХ (мм) 0,20/0,30
- Рекомендований вік 3+
- Вага (кг) 0,3
- Продюсер Інтекс
- Символ виробника 44669
.jpg)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,32 кг |
| Висота, см | 94 см |
| Цвет | жовто-червоний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Назначение | Для дома |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Неваляшка |
| Ширина, см | 61 см |
- Цена: 382 ₴

