
Груша боксерская водоналивная inSPORTline Aquabosor S, черная
- В наличии
- Код: 26827
3 531 ₴
+380 (99) 723-51-03
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5,1 кг |
| Висота, см | 58 см |
| Діаметр, см | 45 см |
| Елемент підвісу | ланцюг |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Матеріал наповнення | вода |
| Система крепления | стельове |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Груша |
- Цена: 3 531 ₴



