
Гойдалка подвійна дитяча Fittosky 235x172
- В наявності
- Код: 40235172
5 099 ₴
+380 (99) 723-51-03
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійна садова гойдалка забезпечать фантастичне задоволення як для дітей, так і для дорослих. Гойдалка – одне з улюблених занять дітей. Міцний сталевий каркас нашої гойдалки гарантує вашим малюкам години безпечної гри на свіжому повітрі.
Стабільна рама
Безпека під час гри є нашим пріоритетом, тому стабільність гойдалки має вирішальне значення, особливо якщо гойдалка призначена для дітей.
Міцна та стабільна конструкція рами робить гойдалку стійкою до сил, що виникають під час розгойдування.
Характеристики подвійної гойдалки
Розроблена для 2-3 осіб
Стабільна та міцна - виготовлена з міцних та довговічних високоякісних матеріалів
Висока стійкість до води, погодних умов та ультрафіолетового випромінювання
Швидкосихаючі матеріали
Міцна конструкція з А-подібною рамою
Гойдалка росте разом з вашою дитиною (довжина мотузок регулюється від 0,8 до 1,5 м)
Легке складання
Максимальне навантаження для всіх користувачів гойдалок - 200 кг
Сучасний, барвистий дизайн
Підходить для дітей віком від 3 років
✅Характеристики
Розміри: 235 x 172 x 183 см
Матеріали: Каркас - 4 оцинковані, з порошковим покриттям (діаметр горизонтальної балки 50 мм, товщина стінки 1,4 мм; діаметр ніжок 38 мм, товщина стінки 1,2 мм)
Сидіння: пластик EVA
Діапазон регулювання мотузок: 0,85 - 1,4 м
Вага каркасу з 2 гойдалками - 38 кг
Діаметр сидіння гніздо лелеки - 80 см
Ширина зеленої гойдалки - 70 см
В комплекті 4 кріпильні анкери
В комплекті 4 міцних карабіни
Розміри гойдалки:
Ширина гойдалки: 235см.
Висота качелі: 183см.
Глибина качелі: 172см.
Ширина сидіння: 80см.
Навантаження: 200кг.
Вага: 38кг.
Розміри коробки: 116х27х17см.
Як безпечно та стабільно встановити гойдалку?
Виберіть відповідне місце
- рівна поверхня
- уникайте похилої місцевості
- відстань від перешкод – щонайменше 2 метри від дерев, стін, парканів тощо
- сонячне, але не повністю безтіневе місце – щоб запобігти перегріванню дітей влітку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FitToSky |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип | Гойдалки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість блокування сидіння | Немає |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 183 |
| Глибина сидіння | 80 см |
| Довжина | 172 м |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал сидіння і спинки | Метал, Пластик, Текстиль |
| Підлога | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Тип гойдалки | Каркасні (налогові) гойдалки |
| Ширина | 200 м |
| Ширина сидіння | 80 см |
- Ціна: 5 099 ₴









